TUL:n joukkuevoimistelun avoimet välinesarjojen mestaruuskilpailut

Joukkuevoimistelu / 8-10v väline

Kilpailijat:
Luokka on tilassa: Valmis. Osallistujat esitetään tulosjärjestyksessä.

#Kilpailija/SeuraKat.Yhteensä
-- Protonit 08 I
OVO
Järvelä Mimosa, Liikanen Oona, Lilja Isla, Miettinen Anni, Rousu Matilda, Saarinen Stella, Sävy Vera, Seppälä Aino, Tätilä Fiona, Westersten Magdalena
-- Protonit 09 I
OVO
Hietaranta Kaisa, Järvelä Julia, Järvenpää Olivia, Kettula Amelie, Mäkelä Elma, Malmiola Iina, Mollberg Neela, Nyman Mai, Silvennoinen Ilona, Tapola Peppi, Terho Nea, Varilo Ruut
-- Iris Kids II
RaIsku
Alivuotila Iida, Karjalainen Erin, Lehtinen Nea, Pogosova Eveliina, Pollari Sanni, Repo Salla, Rinne Minja, Sillanpää Sanni
-- Sydänkeijut III
Ahokas Viivi, Alanen Sofi, Heinonen Lotta, Izzo Giada, Kenkkilä Venla, Kuitunen Olivia, Lintuniemi Milla, Pakarinen Pihla, Rauma Ellen, Uotila Ilona, Veneskoski Stella
-- Kuutar IV
YLI
Hotakainen Iida, Hyyryläinen Anni, Joki Roosa, Korpeinen Linnea, Turpeinen Selma, Vänskä Vianna, Westerholm Siina
-- Saaga X IV
HVoLi
Kangas Inna, Kankaanpää Kiira, Lahti Noora, Murtojärvi Kaisla, Ochibchuk Darina, Peasley Monica, Rintala Anni, Rintala Irina
-- Stellaria X IV
KTU
Gullsten Siiri, Hämeenniemi Iida, Huusko Karoliina, Kuismin Milja, Multamaa Jessika, Niemitalo Lilja-Lydia, Piila Matleena, Sarkkinen Helmi
-- Team Selea IV
ReRa
Aalto Eerin, Anttila Sara, Grahn Sophie, Kaske Elle, Kumara Hilda, Laxell Laura, Soininen Usva, Valkama Milina
-- Point Minit V
TuJy
Äärinen Josefiina, Berg Maija, Cornet Iida, Kaisti Viena, Kivijärvi Vivian, Linde Lilja-Liisa, Niemelä Velma, Suominen Kerttu
-- Sydänkeijut09 V
RaIsku
Kairtamo Aliisa, Kiukas Oona, Makkonen Iiris, Nieminen Elsa, Paulakorpi Minja, Raudanpää Netta, Sistonen Sara, Vainio Rosa, Veneskoski Aurora, Ylä-Poikelus Anneli, Yli-Korhonen Kerttu
-- Team Kuutar V
YLI
Hievanen Aada, Huttu Alisa, Huuhtanen Hertta, Hyyryläinen Aino, Leponiemi Tuuli, Mursu Iina, Välimäki Milja
-- Saaga Z VI
HVoLi
Hovilehto Helmi, Kylä-Liuhala Pihla, Laine Tyyne, Lampinen Fanni, Laukkanen Ella, Lehto Meea, Mattila Aino
-- Sabine VI
ReRa
Kytölä Venla, Meriläinen Ella, Miettinen Lyydia, Mikkonen Sofia, Niemelä Emma, Nikkonen Emilia, Sundholm Siiri, Varalahti Jasmin
-- Selea VI
ReRa
Helppi Sara, Kivelä Elli, Kotomäki Eerika, Painialainen Peppi, Pietiläinen Tinja, Pitkänen Ronja, Toikka Noora, Vihervuori Mai
-- Sirius VI
OuTa
Kiviniemi Kiira, Kovaniemi Hillamaria, Masalin Veera, Matinlauri Emilia, Ohenoja Emmi, Ohenoja Oona, Pasanen Tilda, Pattison June, Ronkainen Mea
-- Dorea VII
NVS
Friberg Emilia, Häkkinen Eini, Kauko Camilla, Mustikkamaa Eevi, Pulkkinen Mimosa, Snellmann Inga, Somma Meeri, Teuho-Markkola Taika, Väre Siru
-- Giselle VII
LieLu
Helin Tiia, Herjo Ellen, Hunttila Aino, Kiviharju Kerttu, Koivunen Pinja, Kreula Elisa, Kumpula Avelina, Lehtiö Tilda, Niittymäki Lumina, Sula Viivi, Talvitie Amanda
-- Kidella Pink VII
HaHe
Halonen Enni, Kamutta Anni, Mikkonen Matilda, Niemelä Nenna, Nygren Moona, Röytiö Siiri, Takalo Elli, Varpenius Aasa, Varpenius Iida, Vastimo Tuuli, Viinamäki Pinja
-- Lumiina Hiutaleet VII
ONV
Kaijalainen Noora, Kananen Iisa, Kyllönen Mila, Lääkkö Karoliina, Majamaa Aino, Meriläinen Nea, Raittimo Ella, Rantonen Veera, Ryhänen Rianna, Tikanoja Eveliina
-- Stellaria Y VII
KTU
Annala Iita, Hirvelä Maisa, Kovalainen Sofia, Lauronen Karoliina, Leinonen Meri, Liuski Lilli, Oksanen Meeri, Soronen Janette, Väyrynen Laura
-- Kidella Lila VIII
HaHe
Ängeslevä Julia, Holappa Ella, Koivukangas Milja, Laukkanen Sara, Perander Marissa, Pihlaja Nelli, Roivainen Aada, Sipola Karoliina, Tikkala Erin, Valjus Eevi, Virkkunen Aino
-- Serena VIII
TV
Andersin Aino, Fogelman Lili, Katajainen Ella, Khan Saferah, Kivijärvi Katariina, Pirinen Lili, Puistola Elli
-- Gepardit IX
HeKo
Aawa Ruti, Ahokas Emmi, Arimo Elsi, Buckman Vanida, Fadli Salma, Farias Isabel, Helander Ronja, Kemppi Sofia, Kuittinen Ida, Lehtonen Iines, Niemi Lumi, Seppänen Selma, Teerioja Jade
-- Kidella Violet IX
HaHe
Halsinaho Anni, Häyrynen Venla, Junes Netta, Kuosmanen Aino, Leinonen Tuuli, Malo Angelica, Nissinen Vilma, Runtti Saana, Vesala Venla
-- Team Protonit 0.000
OVO
Heiskanen Ella, Hyppönen Aino, Kellas Noona, Länsmans Selma, Lundelin Peppi, Marila Melina, Ollila Pihla, Söderström Joanna, Ylämö Ida