TUL:n joukkuevoimistelun avoimet välinesarjojen mestaruuskilpailut

Joukkuevoimistelu / 10-12v väline

Kilpailijat:
Luokka on tilassa: Valmis. Osallistujat esitetään tulosjärjestyksessä.

#Kilpailija/SeuraKat.Yhteensä
1 Isku AGG Iris I 18.166
RaIsku
Heinonen Peppi, Karppinen Tinja, Kautonen Maiju, Kortesniemi Minea, Koskela Eerin, Kupiainen Tinja, Nikkola Helmi, Sorvali Olivia, Välipakka Venla, Vuoristo Nea
2 Sade Kids I 16.800
TuPy
Fey Anniina, Hansén Miisa, Kreula Sofia, Laaksonen Emma-Lina, Lindén Judit, Mantere Amilia, Uusitalo Milla
3 Iris08 II 16.033
RaIsku
Ahti Ronja, Havantola Silja, Kuittinen Kerttu, Laamanen Karoliina, Pietilä Pihla, Pietiläinen Camilla, Sivonen Viola, Turunen Lumi, Välimäki Suvi
4 Zafira Pirouette II 15.933
KoKiri
Hannula Taika, Kellola Erin, Lehtovuori Iris, Mahalakoivu Essi, Muranen Aino, Niskanen Eedi, Palmu Saimi, Pelo Iitu, Ristilä Lotte, Santalahti Cia
-- Aminit Lidia III
Jymy
Honkaniemi Netta, Lehto Olivia, Malherbe Elli, Nieminen Ava, Rannisto Nea, Vasela Mette
-- Minetit Kids III
TaSi
Hagman Mila, Halme Viivi, Lehtisaari Kiira, Lumio Nella, Paronen Lotta, Sovelius Elle, Sulin Vera, Viljanen Nella
-- Tigris III
LieLu
Alare Iina Enni, Hautamäki Lotta, Korpelainen Fanni, Lehtonen Kiia, Lehtonen Neea, Pausio Amalia, Räsänen Oona
-- Zelia III
TTNV
Eikrem Susanna, Haataja Viia, Hakala Tilda, Keva Liisa, Kompus Laura, Lahti Siiri, Lindberg Iida, Pekkarinen Anni, Peräkylä Ida-Maria
-- Aminit Adera IV
Jymy
Iivonen Hanna, Maasalo Meeri, Mikkola Olivia, Mikkonen Tuuli, Perkkilä Venla, Soininen Helmi, Tuukkanen Sanni, Viitala Juulia
-- Bellariinat IV
HämVs
Kähkölä Auri, Kaisto Siiri, Kuusivaara Tilly, Lähde Hilma, Latomäki Aino, Pajavuori Henni, Suojanen Kitiara, Tamminen Fanny, Vesterinen Iira, Virta Ida
-- Zafira Arabesque IV
KoKiri
Hanhela Ea, Kainulainen Sara, Laitinen Miisa, Lindfors Ada, Möller Livia, Nuotio Miira, Peltola Siiri, Reinikainen Siiri, Taipale Mila
-- Iksiat Adea V
KTU
Hämeenniemi Emma, Järvenpää Emilia, Kaikkonen Fanni, Paavola Emmi, Partanen Peppi, Pihlajakoski Kaisla, Pukinkorva Anna, Väisänen Maiju
-- Relevé Kids V
TuJy
Brunila Lina, Burmeister Anna, Hopiavuori Ilona, Mieronkoski Viola, Mikkola Peppiina, Oksanen Mia, Tikkanen Ninni, Wolstenholme Freyja
-- Iksiat Nada VI
KTU
Annanperä Essi, Anttila Krista, Jaara Eveliina, Kuismin Helka, Meriläinen Alina, Nurkkala Anni, Pahikainen Janna, Soronen Julia, Taskila Lumi, Turpeinen Nea
-- Kristallit VI
HaHe
Aikio Heta, Boström Matilda, Haimakainen Henni, Heinonen Emma, Järvenpää Nita, Kalliopuska Helga, Kants Sara, Käyrä Iita, Mustakangas Jasmin, Valli Saima, Vierimaa Anna, Virsunen Emilia, Ylitokola Pinja
-- Pippurit Isabella VII
HakaGym
Ingalsuo Nana, Kautto Milja, Koljonen Emma, Niemi Anni, Notkola Ella, Virtanen Helka, Visnapuu Laura
-- Rubiinit VII
Syke
Aro Lotta, Järvenpää Emmi, Orell Hilda, Paananen Vilma, Paloneva Pihla, Parviainen Kiia, Petäjä Aveliina, Raudasoja Vanessa, Vaismaa Leena
-- Zafira Attitude VII
KoKiri
Huikko Meeri, Kalliomaa Ellen, Karjalainen Jenna, Kinnunen Oona, Kolari Erika, Lindroos Hulda, Räikkönen Erika, Rantanen Ciara, Rönkä Reeta, Roos Sofia, Vinnikka Tilda
-- Lumiina Kiteet VIII
ONV
Iisakka Sarah, Karhu Anni, Niskanen Pihla, Pelkonen Helmi, Sipola Sofia, Talvensaari Lotta, Tuorila Neea
-- Pippurit Sienna VIII
HakaGym
Fallström Sanni, Imeläinen Saana, Kivikko Lotta, Lindberg Lumi-Anna, Manikainen Jaana, Salo Sonja, Uotila Sanna
-- Sirius Team VIII
OuTa
Aartkoski Helli, Kangasvieri Veera, Koivisto Sonja, Nevala Kaisla, Niinepuu Kerlina, Niskanen Milla, Sipola Sanni, Vesa Anni, Viitala Aada
-- Vionat VIII
NVS
Harjula Emilia, Harjula Venla, Korpela Linda, Krutto Doris, Kylkilahti Kiia, Luoma Essi, Malmi Linnea, Syrjänen Jannica, Väre Siiri, Vilmunen Emma, Ylisiurunen Emilia
-- Iksiat Vila IX
KTU
Grönroos Tara, Hekkala Hanna, Hyvönen Maisa, Kerälä Sini, Kukkula Venla
-- Lumiina Hileet IX
ONV
Ainasoja Iina, Grönroos Stella, Halunen Olga, Korva Kiira, Mäkikyrö Inka, Torkkola Anni